• Wino produkowane ze specjalnie wyselekcjonowanych winogron szczepu Chardonnay w południowej części Mołdawii - słynącej ze specjalnego klimatu sprzyjającego produkcji win najwyższej jakości. Kolor lekko słomkowy, z błyszczącymi złotymi refleksami. Eleganckie akcenty kwiatowe towarzyszą aromatom żółtych owoców i cytrusów. W ustach pełne i harmonijne, bez...

  19,10 zł
  Na magazynie
 • Półwytrawne, eleganckie, z przyjemnym aromatem owoców tropikalnych i wanilii.

  19,33 zł
  Na magazynie
 • Intensywne, świeże aromaty ziół, jabłka, brzoskwini i owoców tropikalnych. Znajduje to odzwierciedlenie w smaku i tworzy eleganckie wino z pięknym długim jedwabistym finiszem.

  19,33 zł
  Na magazynie
 • Grüner najlepiej oddaje aromaty kwiatowego niemieckiego Rieslinga, odświeżającego Sauvignon Blanc z Doliny Loary i rozkosznego Pinot Grigio z północnych Włoch, a to wszystko we wspaniałej harmonii. „Sunny Grüner Veltliner“ jest cudownie zrównoważone. Aromaty świeżych owoców są eleganckie w odbiorze. Pieprzne i ostre, kremowe wykończenie, pasuje do każdego...

  19,33 zł
  Na magazynie
 • Jasnożółty kolor. W smaku bardzo przyjemne wyraźnie słodkie z lekką kwasowością.

  19,56 zł
  Na magazynie
 • Vino da Tavola – Italy 0,75 litr Wino Włoskie białe półwytrawne, o delikatnie słomkowo żółtym kolorze, świeże, dobrze zbalansowane, bogate w zapachy kwiatowe. Wyśmienite do owoców morza i grillowanych ryb. Trebbiano, Chardonnay

  19,90 zł
  Na magazynie
 • COTE WHITE SEMI SWEET New

  Delikatne białe wino półsłodkie wyprodukowane z kompozycji ręcznie zbieranych i starannie selekcjonowanych winogron. Charakteryzuje się zbalansowanym smakiem, z wyraźnie zaznaczoną słodyczą. Bukiet zdominowały owoce cytrusowe, owoce tropikalne i miód.

  19,99 zł
  Na magazynie
 •  Wino z USA, białe półsłodkie. Bradzo owocowe, lekkie i przyjemne dla podniebienia wino musujące. Zachwyca lekkością oraz zrównoważoną słodyczą. Mogen David Moscato jest winem idealnym na różnego rodzaju uroczystości, gdzie wznosi się uroczysty toast. Godne polecenia i spróbowania wino musujące z USA. 

  19,99 zł
  Na magazynie
 • Bułgarskie Wino COTE WHITE Półwytrawne,produkowane jest w regionie subbałkańskim, w miejscu zwanym przez miejscowych Doliną Róż. . COTE WHITE pochodzi z winnicy Slavyantsi. pochodzi ze szczepów wingron takich jak Misket i Muscat. . Wino to charakteryzuje się delikatnym smakiem i aromatem. 

  19,99 zł
  Na magazynie
 •  Wino białe pósłodkie z USA .Wysmienite wino odmiany Moscato, uprawianej pomiędzy Pacific Coast a Central Valley w Kalifornii. Winnica, z której pochodzi to wino, ma doskonałą reputację, dzieki wysokiej klasy gatunkom winorośli i charakterowi wytwarzanych tam win. Wino wytwarzane wyłącznie z dojrzałych winogron, poddawane naturalnemu procesowi fermentacji.

  19,99 zł
  Na magazynie
 • Bladożółty kolor ze złotymi refleksami. Intensywne aromaty jabłka, brzoskwini, kopru i owoców tropikalnych. Delikatne w smaku. Świeży i słodki finisz.

  20,56 zł
  Na magazynie
 • Blado-cytrynowe ze złotymi refleksami. Świeże i intensywne, pełne kwiatowych i owocowych aromatów. Bogate i gładkie z wyważoną kwasowością z nutą kopru, ziół i cytrusów.

  20,56 zł
  Na magazynie
Wyświetlono 13 - 24 z 211 produktów