Katalog

Pojemność
Smak
Kolor

Promocje

Chile 

na stronę
 • 62,60 zł

  Chilijskie wino. Czerwone o rubinowej barwie. Wytrawne wino, w którym dobrze rozpoznawalne są aromaty dojrzałych malin, gruszek suszonych, a także elektryzujące nuty tytoniu. W zapachu dominuje kawa oraz czarna porzeczka. Cała kompozycja wyróżnia się przyjemnym i długim finiszem. Pasuje do serów, dań z mięs czerwonych, a także dobrze przygotowanej kaczki.

  62,60 zł
 • 62,60 zł

  Wino białe, wytrawne. Miejsce produkcji: Casablanca Valley, dolina z której pochodzą najlepsze szczepy chilijskich gron Chardonnay. Wino jest efektem kunsztu, wiedzy i umiejętności pracowników winnicy Barone de Rotschild. Polecamy również starszego brata tego wina: Escudo Rojo.

  62,60 zł
 • 68,88 zł

  Przejrzyste wino z Chile. Wytrawne i czerwone o dużej głębi koloru. Aromatycznie wiśniowe, czekoladowe z nutą dymu. Jedwabista, prawie gładka struktura skrywa pod sobą delikatność tanin. Dobrze smakuje podane do czerwonego mięsa, serów dojrzałych i bardzo ostrych dań.

  68,88 zł
 • 68,88 zł

  Wino z Chile. Białe i wytrawne, o niespotykanej elegancji i subtelności. Zostało dobrze zbudowane. Struktura jedwabista. Jasno żółty kolor, słomkowy odcień. Bogate w aromaty ananasów, brzoskwiń i bananów oraz innych dojrzałych owoców. Wyczuwalne waniliowe nuty. Pasuje do wszelkich potraw z białych ryb, sosów kremowych, rissoto z ryb i owoców morza, a...

  68,88 zł
 • 69,00 zł

  Do fermentacji tego wina trafiają wyłącznie ręcznie zebrane, wyselekcjonowane owoce. Fermentacja zachodzi w kontrolowanej temperaturze w stalowych, nierdzewnych kadziach. Dojrzewanie wina odbywa się przez 18 miesięcy w beczkach z francuskiego dębu

  69,00 zł
 • 101,48 zł

  Casablanca Valley, by Concha Y Toro – Chile  Wino Chilijskie, białe wytrawne.Eleganckie, dobrze zrównoważone o dobrej strukturze i długim wykończeniu. Blado zielony kolor, agrestowy aromat. Świeże, skoncentrowane. Polecane jako aperitif oraz do skorupiaków, delikatnych ryb i sałatek.

  101,48 zł
 • 131,00 zł

  Ciekaw chilijskie wino. Kolor czerwony, głęboki, wzbogacony fiołkowymi refleksami. W smaku wytrawne, eleganckie i mocno złożone. Dobrze zarysowane aromaty dojrzałych czerwonych owoców. Tło zaskakuje tytoniowymi i pieprzowymi nutami. Wybornie smakuje z każdym mięsnym daniem.

  131,00 zł
 • 182,00 zł

  Wytrawne wino z Chile. Wyjątkowo smaczne. Na jego wyjątkowość składają się mocne aromaty z nutami śliwkowego dżemu, żurawiny i przypraw takich jak goździk. To wszystko zostało stworzone na tostowym tle. Zachęcamy do serwowania w towarzystwie dziczyzny i wszystkich mięs pieczonych.

  182,00 zł
 • 368,00 zł

  Pochodzenie tego wina to Chile. Kolor czerwony, odcień wiśniowy. W smaku wytrawne, pełne elegancji. Bukiet złożony, aromatyczny, z wyczuwalną czarną porzeczką oraz dojrzałymi ciemnymi owocami. W tle zaakcentowane nuty borówek, jeżyn i niewielka ilość czekolady wraz z tytoniem. Bardzo harmonijne, z bogatą, wytworną paletą. 

  368,00 zł
 • 382,00 zł

  Rapel Valley, by Concha y Toro - Chile  Wino Chilijskie czerwone wytrawne.Ciemno czerwony kolor z fiołkowymi refleksami. Eleganckie, złożone, mocne i skoncentrowane. Dobrze zbudowane, gęste z długim finiszem i słodkimi taninami. Aromaty czarnych owoców, śliwek i jeżyn z nutami agrestu, tytoniu i gorzkiej czekolady. Idealne do lekkich dań mięsnych...

  382,00 zł
 • 614,00 zł

  Wino czerwone, pochodzące z Chile. Jedno z najbardziej cenionych chilijskich win, będące wynikiem współpracy pomiędzy Concha Y Toro z Rotschild. Kolor głęboki, o rubinowym zabarwieniu. Wyczuwalne dobrze aromaty śliwek, czekolady i tytoniu. Taniny są dojrzałe, umiejętnie połączone z owocową, intensywną nutą wanilii. Na końcu wyraźny, długi finisz. 

  614,00 zł
Pokazuje 33 - 43 z 43 elementów

Chile

Zapraszmy do zwiedzenia działu, który poświęciliśmy naszemu bogatemu asortymentowi win i alkoholi z Chile.

© 2018 PaletaWin.pl