Katalog

Pojemność
Smak
Kolor

Promocje

Portugalia 

 • 28,90 zł

   Portugalskie białe półwytrawne wino.Delikatne, lekkie, świeże, o blado żółtym kolorze. Naturalnie lekko musujące, aromatyczne, z nutami owoców cytrusowych i tropikalnych. Uniwersalne, dobrze zbalansowane. Idealne jako aperitif oraz do sałatek, lekkich dań rybnych, owoców morza.

  28,90 zł
 • 31,40 zł

  Portugalskie czerwone wytrawne wino. Eleganckie, lekkie z dębowym aromatem i nutami dżemu z czerwonych owoców i przypraw korzennych. Znakomite do lekkich dań, zimnych mięs, serów oraz dań rybnych.

  31,40 zł
 • 55,22 zł

  Portugalskie wino Porto. Białe i słodkie, przepełnione bogatymi aromatami owocowymi i opływające subtelną słodyczą. Podawać w postaci aperitifu, a także do owoców pieczonych, ciast, szczególnie serników i czekolad.

  55,22 zł
 • 55,22 zł

  Wino portugalskie, czerwone i słodkie. Gatunek Porto. Jest to wino pełne, młode i słodkie. Bukiet bogaty, owocowy. Wspaniale smakuje pite do serwów i deserów, w szczególności tart owocowych.

  55,22 zł
 • 98,00 zł

  Portugalskie wino Porto. Eleganckie, bardzo wykwintne z delikatnym aromatem owoców, lukrecji i czekolady w tle. Świetnie pasuje do owoców, ciast i czekolady oraz jako aperitif.

  98,00 zł
 • 212,00 zł

  Czerwone portugalskie Porto. Bardzo elegancki bukiet smaków. Wykwintnie smakuje, najlepiej podane do owoców, ciast, czekolady i jako aperitif. Delikatnie aromatyczne, z rozpoznawalnymi nutami owoców i lukrecji. Czekoladowe tło.

  212,00 zł
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

Portugalia

Zapraszmy do zwiedzenia działu, który poświęciliśmy naszemu bogatemu asortymentowi win i alkoholi z Portugalii.

© 2018 PaletaWin.pl