Niemcy Znaleziono 13 produktów.

 • Niemieckie wino wytrawne, o owocowych aromatach. Jest lekkie i orzeźwiające. Łatwe do picia. Może pełnić funkcję aperitifu i być podawane do wędlin i delikatniejszych mięs.

  36,78 zł
  Na magazynie
 • 36,78 zł
  Na magazynie
 • Miodowo owocowe wino z Niemiec. Słodkie i białe, o złożonym bukiecie i wyrazistym smaku. Wino spośród innych wyróżnia się swoją szlachetnością i delikatnością. Tworzone z najlepszych szczepów gron, starannie selekcjonowanych, pochodzących z późnego zbioru, więc dobrze dojrzałych. Wyborne w towarzystwie owoców, deserów i ciast.

  42,92 zł
  Na magazynie
 • Niemieckie białe wytrawne wino.Delikatny owocowy smak z mocną strukturą i subtelną kwasowością. Stylowe, pełne charakteru Idealne jako aperitif oraz do cielęciny i ryb.

  44,90 zł
  Na magazynie
 • save WATER drink RIESLING New

  Złoty kolor z zielonymi refleksami. Wino o charakterystycznym zapachu świeżej trawy, dojrzewających ananasów i soczystych moreli. W smaku harmonijne, rozwijające się, z miękkim owocowym wykończeniem.

  45,28 zł
  Na magazynie
 • Prinz Von Hessen Riesling Classic New

  Żywy, jasnożółty kolor. Soczyste, o świeżym owocowym zapachu jabłek i cytrusów z subtelną nutą grejpfruta i brzoskwini. W smaku wyczuwalna przyjemna słodycz i delikatna struktura.

  62,38 zł
  Na magazynie
 • Landgraf Hessen Riesling New

  Żywy, jasnożółty kolor. Soczyste, o świeżym owocowym zapachu jabłek i cytrusów z subtelną nutą grejpfruta i brzoskwini. W smaku wyczuwalna przyjemna słodycz i delikatna struktura.

  62,38 zł
  Na magazynie
 • Niemieckie białe wytrawne wino, powstałe z winogron szczepu Riesling, uprawianych na stromych wyżynach miejscowości Piesport. Świeże o dojrzałej i dobrze wyważonej, eleganckiej kwasowości sprawiającej, że wino jest rześkie i przyjemne do picia. Sery, pikantne potrawy.

  62,60 zł
  Na magazynie
 • Friendly Grüner Veltliner New

  Bardzo atrakcyjny owocowy bukiet: jabłka, brzoskwini i cytrusów wraz z przyjemną mineralnością. Typowa dla Veltlinera pikantność z odrobiną białego pieprzu. Miękkie i soczyste na podniebieniu z odrobiną kwasowości. Harmonijne i idealne do picia.

  74,68 zł
  Na magazynie
 • Johannisberger Riesling Trocken New

  Najpóźniej zbierana winnica w kolekcji Prinz von Hessen – zbiory rozpoczynają się z końcem października, w niektórych rocznikach kończą nawet pod koniec listopada. W barwie słomkowy, z lekkimi zielonymi refleksami. Niezwykle elegancki Riesling i intensywny w zapachu, o mocnej strukturze i odświeżającej kwasowości. W ustach „bomba” owocowa – aromaty...

  84,52 zł
  Na magazynie
 • Prinz Von Hessen Riesling Spatlese Hasensprung New

  Prestiż i reputacja winnicy Hasensprung rozpoczęła się wraz z wizytą Goethe’go w 1814 roku – to on jako pierwszy podkreślił spektakularny charakter winnicy i win tam produkowanych. Winogrona zbierane są na przełomie września i października, dają wyjątkowe wina słodkie. Nuty karmelowe i miodowe towarzyszą wyraźnym aromatom gruszek i owoców cytrusowych.

  122,77 zł
  Na magazynie
 • Steckenpferd Spatlese Riesling New

  Niezwykle delikatna twarz Rieslinga, w off-dry’owym stylu. W kolorze lekko słomkowe i zmysłowe w bukiecie. Aromaty dojrzałych owoców moreli z lekkim powiewem grapefruita i owoców południowych. Mimo dużej słodyczy pozostaje nadal kwasowe i świeże, z harmonijną maślanością w ustach. Dobrze zbalansowane i z długim wykończeniem.

  123,88 zł
  Na magazynie
Wyświetlono 1 - 12 z 13 produktów