Niemcy

Zapraszmy do zwiedzenia działu, który poświęciliśmy naszemu bogatemu asortymentowi win i alkoholi z Niemiec.

 • 36,78 zł
  Na magazynie
 • Niemieckie wino wytrawne, o owocowych aromatach. Jest lekkie i orzeźwiające. Łatwe do picia. Może pełnić funkcję aperitifu i być podawane do wędlin i delikatniejszych mięs.

  36,78 zł
  Na magazynie
 • Spatlese (Rheinhessen) New

  Owocowe aromaty z wyraźnymi nutami białych owoców i białych kwiatów. Lekkie, zrównoważone, okrągłe. Dania kuchni azjatyckiej

  42,22 zł
  Na magazynie
 • Miodowo owocowe wino z Niemiec. Słodkie i białe, o złożonym bukiecie i wyrazistym smaku. Wino spośród innych wyróżnia się swoją szlachetnością i delikatnością. Tworzone z najlepszych szczepów gron, starannie selekcjonowanych, pochodzących z późnego zbioru, więc dobrze dojrzałych. Wyborne w towarzystwie owoców, deserów i ciast.

  42,92 zł
  Na magazynie
 • Riesling Gourment New

  Riesling Gourmet Mosel jest to niemieckie, półwytrawne, białe wino. Delikatne, o cytrusowych aromatach, a w smaku niesamowitym połączeniu nutki słodyczy z wysoką kwasowością, które długo zostają na języku. Idealne do ryb oraz owoców morza.

  44,00 zł
  Na magazynie
 • Niemieckie białe wytrawne wino.Delikatny owocowy smak z mocną strukturą i subtelną kwasowością. Stylowe, pełne charakteru Idealne jako aperitif oraz do cielęciny i ryb.

  44,90 zł
  Na magazynie
 • Złoty kolor z zielonymi refleksami. Wino o charakterystycznym zapachu świeżej trawy, dojrzewających ananasów i soczystych moreli. W smaku harmonijne, rozwijające się, z miękkim owocowym wykończeniem.

  46,30 zł
  Na magazynie
 • Żywy, jasnożółty kolor. Soczyste, o świeżym owocowym zapachu jabłek i cytrusów z subtelną nutą grejpfruta i brzoskwini. W smaku wyczuwalna przyjemna słodycz i delikatna struktura.

  62,38 zł
  Na magazynie
 • Żywy, jasnożółty kolor. Soczyste, o świeżym owocowym zapachu jabłek i cytrusów z subtelną nutą grejpfruta i brzoskwini. W smaku wyczuwalna przyjemna słodycz i delikatna struktura.

  62,38 zł
  Na magazynie
 • Bardzo atrakcyjny owocowy bukiet: jabłka, brzoskwini i cytrusów wraz z przyjemną mineralnością. Typowa dla Veltlinera pikantność z odrobiną białego pieprzu. Miękkie i soczyste na podniebieniu z odrobiną kwasowości. Harmonijne i idealne do picia.

  74,68 zł
  Na magazynie
 • Niemieckie białe wytrawne wino, powstałe z winogron szczepu Riesling, uprawianych na stromych wyżynach miejscowości Piesport. Świeże o dojrzałej i dobrze wyważonej, eleganckiej kwasowości sprawiającej, że wino jest rześkie i przyjemne do picia. Sery, pikantne potrawy.

  80,90 zł
  Na magazynie
 • Najpóźniej zbierana winnica w kolekcji Prinz von Hessen – zbiory rozpoczynają się z końcem października, w niektórych rocznikach kończą nawet pod koniec listopada. W barwie słomkowy, z lekkimi zielonymi refleksami. Niezwykle elegancki Riesling i intensywny w zapachu, o mocnej strukturze i odświeżającej kwasowości. W ustach „bomba” owocowa – aromaty...

  84,52 zł
  Na magazynie
 • Prestiż i reputacja winnicy Hasensprung rozpoczęła się wraz z wizytą Goethe’go w 1814 roku – to on jako pierwszy podkreślił spektakularny charakter winnicy i win tam produkowanych. Winogrona zbierane są na przełomie września i października, dają wyjątkowe wina słodkie. Nuty karmelowe i miodowe towarzyszą wyraźnym aromatom gruszek i owoców cytrusowych.

  122,77 zł
  Na magazynie
 • Najbardziej prestiżowe i najczęściej nagradzane wino z winnic Prinz von Hessen. Dzięki zmianom klimatycznym winnice Dachsberg ciągle zwiększają jakość produkowanych tu winogron. Położony na wysokości 180 metrów Dachsberg jest najwyższą i najbardziej wietrzną częścią winnicy. 

  123,88 zł
  Na magazynie
 • Niezwykle delikatna twarz Rieslinga, w off-dry’owym stylu. W kolorze lekko słomkowe i zmysłowe w bukiecie. Aromaty dojrzałych owoców moreli z lekkim powiewem grapefruita i owoców południowych. Mimo dużej słodyczy pozostaje nadal kwasowe i świeże, z harmonijną maślanością w ustach. Dobrze zbalansowane i z długim wykończeniem.

  123,88 zł
  Na magazynie
Wyświetlono 1 - 15 z 15 produktów