Bułgaria

Zapraszmy do zwiedzenia działu, który poświęciliśmy naszemu bogatemu asortymentowi win i alkoholi z Bułgarii.

 • Delikatne czerwone wino półwytrawne wyprodukowane z kompozycji ręcznie zbieranych i starannie selekcjonowanych winogron. Charakteryzuje się wyrazistym aromatem truskawek i dzikiej róży oraz smakiem z wyczuwalnymi: czerwoną porzeczką i maliną.

  19,99 zł
  Na magazynie
 • Delikatne białe wino półsłodkie wyprodukowane z kompozycji ręcznie zbieranych i starannie selekcjonowanych winogron. Charakteryzuje się zbalansowanym smakiem, z wyraźnie zaznaczoną słodyczą. Bukiet zdominowały owoce cytrusowe, owoce tropikalne i miód.

  19,99 zł
  Na magazynie
 • Delikatne czerwone wino półsłodkie wyprodukowane z kompozycji ręcznie zbieranych i starannie selekcjonowanych winogron. Charakteryzuje się wyrazistym aromatem z wyczuwalnymi nutami czarnej porzeczki i jeżyn. W smaku pełne, z dominującymi czarnymi owocami.

  19,99 zł
  Na magazynie
 • Bułgarskie Wino COTE WHITE Półwytrawne,produkowane jest w regionie subbałkańskim, w miejscu zwanym przez miejscowych Doliną Róż. . COTE WHITE pochodzi z winnicy Slavyantsi. pochodzi ze szczepów wingron takich jak Misket i Muscat. . Wino to charakteryzuje się delikatnym smakiem i aromatem. 

  19,99 zł
  Na magazynie
 • Wino bułgarskie półwytrawne COTE RED, produkowane jest w bułgarskiej winnicy Slavyantsi, położonej w sławnej Dolinie Róż. Wyciskane jest z owoców dojrzewających w subbałkańskim słońcu. Wywodzi się ze szczepu Cabernet Sauvignon z domieszką rdzennych, bułgarskich szczepów. Jest nieco bardziej słodkie niż klasyczne półwytrawne wina.

  19,99 zł
  Na magazynie
Wyświetlono 1 - 5 z 5 produktów