• Wyśmienita, zmysłowa i wyrazista - Lavazza Caffe Espresso to doskonała propozycja dla miłośników klasycznej "małej czarnej".

  18,99 zł
  Na magazynie
 • Niemieckiego pochodzenia kawa ziarnista Jacobs Krönung Aroma Bohnen o pojemności 500 gram to starannie wybrane, dojrzałe w słońcu ziarna wyśmienitej kawy, które rozbudzą Twój poranek każdego dnia.

  20,49 zł
  Na magazynie
 • Mövenpick Der Himmlische to znakomita kawa szwajcarskiego producenta J.J. Darboven specjalizującego się w produkcji czekolad, pralin oraz wyjątkowej kawy. Niepowtarzalna mieszanka 100% Arabica daje wyjątkowy intensywny smak o delikatnej czekoladowej nucie.

  20,49 zł
  Na magazynie
 • Dallmayr prodomo - kawa o wyjątkowym, niepowtarzalnym smaku. Każda jej filiżanka to czysta przyjemność. Jej tajemnica tkwi w stosowanych surowych ziarnach kawy: wyłącznie najszlachetniejsze ziarna zebrane w najlepszych wyżynnych rejonach uprawy kawy na ziemi.

  21,49 zł
  Na magazynie
 • Jasne palenie kawy jest metodą, która pozwala na wydobycie najbardziej złożonych aromatów, przy czym smak pozostaje bardzo łagodny.

  24,49 zł
  Na magazynie
 • Kawa ziarnista Dallmayr Ethiopia Waga: 500g Skład: 100% Arabica Jest to niepowtarzalna mieszanka najszlachetniejszych ziaren Arabiki. Ziarna o bardzo silnym aromacie pochodzą z wysokogórskich rejonów Etiopii. Daje to kawie bogaty smak oraz niepowtarzalny aromat.

  29,40 zł
  Na magazynie
 • Oferujemy Państwu wyśmienitą mieszankę ziaren gatunku Arabika (60%) oraz Robusta (40%) dzięki której przyrządzą Państwo tradycyjne włoskie espresso - wyśmienitą kawę Segafredo Intermezzo. Zachęcamy Państwa do spróbowania tego wspaniałego produktu - nadaje się on wprost idealnie do picia w biurze, restauracji, czy choćby domowym zaciszu o każdej porze dnia...

  35,49 zł
  Na magazynie
 • Kawa ziarnista Melitta Bella Crema La Crema to pyszna kawa o kremowej konsystencji. Jest to kawa arabica 100%, którą klienci chwalą przede wszystkim za łagodny smak. Melitta Bella Crema La Crema to dobra kawa nie tylko dla typowych kawoszy, ale również dla osób, które ze względu na niechęć do goryczki piją kawę sporadycznie. W tej mieszance nie znajdziemy...

  41,49 zł
  Na magazynie
 • Melitta Bella Crema Speciale jest to starannie dobrana mieszanka ziaren 100 % arabika.kawa ta charakteryzuje się obfitą pianką i idealnie nadaje się do przyrządzania caffe latte, cappuccino, latte macchiato.

  41,49 zł
  Na magazynie
 • Lavazza Crema e Gusto Forte to mieszanka głęboko wyselekcjonowanych ziaren azjatyckiej robusty (80%) i środkowoamerykańskiej Arabici (20 %).

  42,99 zł
  Na magazynie
 • MÖVENPICK Cafe Crema to kawa ziarnista tradycyjnie produkowana według oryginalnej szwajcarskiej receptury. Ziarna pochodzące wyłącznie z wysokogórskich plantacji podkreślają szczególny aromat kawy.

  43,99 zł
  Na magazynie
 • Szwajcaria słynie z luksusu i najwyższej jakości – tak jak Movenpick Espresso. Mieszanka ekskluzywnych ziaren arabiki z Ameryki Środkowej i Południowej z niewielką domieszką indonezyjskiej robusty, upalone według pilnie strzeżonej szwajcarskiej receptury. Gruba crema, głęboki smak i intensywny aromat – polecamy każdemu, kto ma ochotę na coś wyjątkowego.

  43,99 zł
  Na magazynie
Wyświetlono 1 - 12 z 34 produktów