Nowe produkty

 • Kawa ziarnista Dallmayr Prodomo 500 g New

  Dallmayr prodomo - kawa o wyjątkowym, niepowtarzalnym smaku. Każda jej filiżanka to czysta przyjemność. Jej tajemnica tkwi w stosowanych surowych ziarnach kawy: wyłącznie najszlachetniejsze ziarna zebrane w najlepszych wyżynnych rejonach uprawy kawy na ziemi.

  21,49 zł
  Na magazynie
 • Kawa ziarnista Movenpick Caffe Crema 1kg New

  MÖVENPICK Cafe Crema to kawa ziarnista tradycyjnie produkowana według oryginalnej szwajcarskiej receptury. Ziarna pochodzące wyłącznie z wysokogórskich plantacji podkreślają szczególny aromat kawy.

  43,99 zł
  Na magazynie
 • Kawa ziarno Dallmayr Crema d'Oro Kolumbien 1kg New

  W tym roku Dallmayr zdecydował się obrać kierunek Kolumbii. Wybrano region Popayan, znany z wysokiej jakości arabik wysokogórskich. Mieszanka została wypalona w tradycyjny sposób stosowany przy Crema d Oro i Crema d Oro Intensa. W średniointensywnym naparze dominują niuanse winogron i czekolady, finisz uwieńczony jest lekko słodkawym i owocowym posmakiem.

  48,99 zł
  Na magazynie
 • Kawa Lavazza Gran Aroma L'Espresso 1kg New

  Lavazza Gran Aroma L'Espresso to wyjątkowa i niepowtarzalna kompozycja ziaren kawy z gatunku Arabica, które zostały poddane specjalnemu, powolnemu prażeniu, co pozwala uzyskać wyborny i delikatny smak kawy oraz intensywny aromat.  Ten smak usatysfakcjonuje nawet najbardziej wybrednych smakoszy. 100 % wybrane ziarna Arabica dla wyszukanego i klasycznego...

  58,99 zł
  Na magazynie
 • Kawa ziarnista Movenpick Espresso 1kg New

  Szwajcaria słynie z luksusu i najwyższej jakości – tak jak Movenpick Espresso. Mieszanka ekskluzywnych ziaren arabiki z Ameryki Środkowej i Południowej z niewielką domieszką indonezyjskiej robusty, upalone według pilnie strzeżonej szwajcarskiej receptury. Gruba crema, głęboki smak i intensywny aromat – polecamy każdemu, kto ma ochotę na coś wyjątkowego.

  43,99 zł
  Na magazynie
 • Kawa ziarnista Lavazza Qualita Oro 1 kg New

  Lavazza Qualita Oro - 100% zawartość arabiki, mieszanka ziaren pochodzących z Ameryki i Afryki, słynąca głównie z intensywnego aromatu. Delikatna, ledwie wyczuwalna kwiatowa nuta zapachowa, charakterystyczna dla ziaren pochodzących z Ameryki Centralnej, nadaje tej kawie unikalny charakter, dzięki odpowiedniemu procesowi palenia uzyskuje ona natomiast...

  58,95 zł
  Na magazynie
 • Kawa ziarnista Jacobs Kronung 500g New

  Niemieckiego pochodzenia kawa ziarnista Jacobs Krönung Aroma Bohnen o pojemności 500 gram to starannie wybrane, dojrzałe w słońcu ziarna wyśmienitej kawy, które rozbudzą Twój poranek każdego dnia.

  20,49 zł
  Na magazynie
 • Kawa ziarnista Lavazza Qualita Rossa 1 kg New

  Lavazza Qualita Rossa to pełna i łagodna kawa, która łączy w sobie duszę południowej Ameryki z sercem Afryki. Mieszanka kilku odmian robust afrykańskich nadaje kawie czekoladowy aromat, podczas gdy naturalna arabika, pochodząca z plantacji brazylijskich czyni ją słodką.

  46,99 zł
  Na magazynie
 • kawa ziarno Melitta BellaCrema Speciale 1kg New

  Kawa ziarnista Melitta Bella Crema La Crema to pyszna kawa o kremowej konsystencji. Jest to kawa arabica 100%, którą klienci chwalą przede wszystkim za łagodny smak. Melitta Bella Crema La Crema to dobra kawa nie tylko dla typowych kawoszy, ale również dla osób, które ze względu na niechęć do goryczki piją kawę sporadycznie. W tej mieszance nie znajdziemy...

  41,49 zł
  Na magazynie
 • kawa ziarnista Lavazza Super Crema 1kg New

  Lavazza Super Crema jest mieszanką kilku odmian arabiki pochodzących z południowoamerykańskich i brazylijskich plantacji o mocnym, wyrazistym smaku, a także słodkich delikatnych odmian robusty indonezyjskiej. Aksamitny i łagodny posmak. Charakterystyczna jest gęsta crema długo utrzymująca się na powierzchni.

  61,00 zł
  Na magazynie
 • Kawa ziarnista Tchibo Caffe Crema Mild 1kg New

  Kawa Tchibo Caffe Crema Mild to mieszanka najlepszych ziaren Arabiki, uszlachetnionych dzięki perfekcyjnemu paleniu Tchibo. Każdy jej łyk nada Państwa chwilom typowy charakter o pełnym aromacie. Doświadczcie szczególnych chwil z aksamitną i delikatną pianką.

  45,99 zł
  Na magazynie
 • Kawa mielona Dallmayr Prodomo 500g New

  Dallmayr prodomo - kawa o wyjątkowym, niepowtarzalnym smaku. Każda jej filiżanka to czysta przyjemność. Jej tajemnica tkwi w stosowanych surowych ziarnach kawy: wyłącznie najszlachetniejsze ziarna zebrane w najlepszych wyżynnych rejonach uprawy kawy na ziemi.

  20,49 zł
  Na magazynie
Wyświetlono 1 - 12 z 46 produktów