Nowe produkty

 • Pazo Das Bruxas New

  Ręcznie zebrane owoce ulegają delikatnemu miażdżeniu i trafiają do stalowych, nierdzewnych kadzi, gdzie następuje fermentacja w kontrolowanej temperaturze.

  49,59 zł
  Na magazynie
 • Gran Vina Sol New

  Do produkcji tego wina trafiają wyłącznie ręcznie zebrane i wyselekcjonowane owoce. Fermentacja zachodzi w stalowych, nierdzewnych kadziach w niskiej, kontrolowanej temperaturze (16°C.) Fermentacja w kadziach nadaje odpowiedniej świeżości a 5miesięczne starzenie w dębowej beczce eleganckiego charakteru.

  42,21 zł
  Na magazynie
 • Gancia Asti New

  Proces delikatnego wyciskania moszczu przebiega w trzech etapach. Moszcz poddawany jest procesowi fermentacji w temperaturze 5,5°C, a następnie chłodzony w temperaturze -2°C przed kolejną fermentacją z wykorzystaniem metody Martinotti. Dzięki temu z winogron Moscato Bianco zostaje wydobyty niesamowity smak i aromat.

  37,28 zł
  Na magazynie
 • Gancia Brut New

  Do fermentacji trafiają tylko wyselekcjonowane, ręcznie zebrane winogrona. Owoce zostają delikatnie sprasowane pod ciśnieniem w celu oddzielenia skórek. Pierwsza fermentacja przebiega w zbiornikach z kontrolowaną temperaturą, utrzymywaną na poziomie 17-18ᵒC. Proces ten ma na celu wydobycie delikatnego aromatu charakterystycznego dla tego typu win. 

  37,28 zł
  Na magazynie
 • Gancia Prosecco New

  Po zbiorach winogrona są delikatnie wyciskane i winifikowane bez udziału skórek w kontrolowanej  temperaturze 18°C. Swoją doskonałą jakość wino zawdzięcza tradycyjnej dla regionu Prosecco metodzie Charmata.  Polega ona na fermentacji w dużych, stalowych kadziach.

  38,82 zł
  Na magazynie
 • Marie Stuart Brut New

  Elegancki i wyważony szampan, pełen delikatnie tętniących życiem bąbelków z długo utrzymującą się pianką. Jego bogaty owocowy smak przepełniają słoneczne nuty muskatowych winogron i marakui z lekkim, mineralnym wykończeniem.

  149,99 zł
  Na magazynie
 • Prior Scala Dei 2012 New

  Głęboki, intensywny rubinowy kolor. Mocne aromaty czerwonych i czarnych owoców, poziomek i jeżyn. Dobrze zbudowane, finezyjne i jedwabiste z eleganckimi, dojrzałymi taninami.

  156,00 zł
  Na magazynie
 • Scala Dei Garnatxa New

  Czerwono-wiśniowy kolor z granatowymi refleksami. Świeży aromat dojrzałych czerwonych jagód, głównie czarna borówka i czerwona porzeczka. Dobrze zbalansowane, świeże i treściwe.

  85,75 zł
  Na magazynie
 • Legaris Roble New

  Bogaty, aromatyczny bukiet. Dominujące nuty dojrzałych czarnych jagód z elementami wanilii powstającymi na skutek starzenia w beczkach. W ustach maślane, wyważone i okrągłe.

  56,23 zł
  Na magazynie
 • Legaris Verdejo New

  Intensywny, kwiatowy aromat z nutami białych owoców i delikatnymi akcentami ziołowymi. Pełne, z długim finiszem i charakterystycznym ostrym posmakiem typowym dla Verdejo.

  41,59 zł
  Na magazynie
 • Nuviana Tempranillo/Cab. Sauvignon New

  Wyraźny, intensywny, bardzo owocowy aromat z nutami czerwonych i czarnych owoców. Łączy nuty lekkich przypraw i tostów. Miękkie i przyjemne, na podniebieniu wyczuwalne taniny. Dobrze wyważone i harmonijne. Długotrwały przyjemny finisz.

  26,83 zł
  Na magazynie
 • Nuviana Chardonnay New

  Słomkowy kolor ze złotą iskrą. Intensywne owocowe aromaty z nutami brzoskwiń. W palecie dobrze zbudowane o wyraźnym charakterze owoców egzotycznych. Młode, świeże, dobrze wyważone.

  26,83 zł
  Na magazynie
Wyświetlono 1 - 12 z 188 produktów