Kolejna nowość w naszej ofercie, tym razem prosto z Australii. 

Czy wina mogą opowiadać mrożące w żyłach historie? Tak, mogą. Nasza nowa propozycja prosto z Australii to trunki z mroczną historią, wprawdzie nie w tle, a na etykiecie. Wina 19 Crimes przypominają historie brytyjskich łotrów wysłanych na przymusowe prace w australijskich koloniach. To rodzaj hołdu dla tych, którzy przetrwali i wzbogacili się w nowym kraju. Na korkach wydrukowano przestępstwa, które mogłyby doprowadzić do takiego zesłania. Nawet tak niewiarygodne, jak na przykład "cięcie lub palenie ubrań".

Wina 19 Crimes są dostępne w USA, Kanadzie, Australii, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii. Na stronie producenta czytamy : "Nasza czerwona mieszanka ma takie same cechy, jak te, którymi charakteryzowali się australijscy wygnańcy: buntownicza z natury, śmiała w charakterze. Zawsze bezkompromisowa. To smak, którego nigdy nie zapomnisz".

Dzięki specjalnej aplikacji po nakierowaniu smartfona na etykietę, możemy obejrzeć klimatyczną animację, w czasie której skazaniec opowiada swoją historię.

Teraz w naszej specjalnej ofercie 12 win w cenie 11 z darmową dostawą! Zapraszamy