Oferta dla firm - hurtownia wina w Katowicach i na całym Śląsku

 

szklanka winaJesteśmy hurtownią oraz sklepem internetowym. W naszej ofercie odnajdą Państwo szeroki asortyment win i alkoholi. Zajmujemy się sprzedażą hurtową dla firm, a także klientów indywidualnych. Nasza hurtownia win znajduje się w Katowicach, na Śląsku. Ulubione wina na pewno sprawdza się dobrze na różnych uroczystościach domowych oraz biznesowych.

Dla każdej firmy indywidualnie oferujemy wysokie rabaty na nasz asortyment w tym celu zapraszamy do kontaktu z nami.

Staramy się jak nalepiej przedstawić naszą szeroką bazę produktów dla naszych klientów, dlatego podzieliliśmy naszą szeroką ofertę win i na kategorie: Kraje, Kolory, Wina według smaku, Kącik konesera i Alkohole mocne.


Dysponujemy produktami z kontynentu Ameryki północnej i południowej, Afryki południowej, Azji, Australi i Oceani oraz Europy, z takich krajów jak: Francji, Hiszpani, Włoch, Argetyny, Grecji, Australi, Chile, Portugali, Kaliforni, Nowej Zelandi, Chin, Niemiec, RPA i Bułgari.
Wybierając wino bądź inne podczas zakupu kierujecie się smakiem, tutaj wybraliśmy spośród naszych produktów win i dokonaliśmy ich rozbicia według smaku na musujące, szampany, wytrawne, półwytrawne, słodkie oraz półsłodkie.

Jak wybrać wino?

Przy wyborze win część naszych klientów zwraca uwagę na kolor wina, specjalnie dla nich, aby ułatwić im przeszukiwanie wykonaliśmy podział na wina czerwone półsłodkie i półwytrawne, białe, czy też różowe.
W miejscu naszej hurtowni w Katowicach proponujemy naszym klientą degustację niektórych win, jako nasz kącik konesera.
Nasz gama produktów to także alkohole mocne takie jak wódki, whisky, gin, tequila, koniak, likier, rum, brandy, prezentówki.

Staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby dostosować swoją ofertę do Państwa potrzeb - z każdym klientem dokładnie omawiamy szczegóły dotyczące zamawianych produktów.

Swoją ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak również różnego rodzaju firm. Jesteśmy także otwarci na nawiązywanie długoterminowej współpracy ze sklepami. Gwarantujemy terminową realizację zamówień, a przy większych zamówieniach można liczyć na atrakcyjne rabaty cenowe - Lokalizacja i Kontakt.

Zachęcamy do zapoznania się ze naszymi nowościami, ofertą specjalną oraz obecnymi promocjami. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w sprzedaży win oraz w ich wysyłce do naszych klientów składających u nas zamówienia.

Hurtownia obronki