O nas - sklep z winami i alkoholami Katowice, Śląsk

 

Szklanka z butelką wina

Prowadzimy sklep internetowy oraz hurtownię win w Katowicach na Śląsku, zakupiony towar wysyłamy firmą kurierską na teren całej Polski. Nasz bogaty asortyment składa się głównie z win wybierany przez sporą ilość klientów oferując niezapomniane wrażenia na różnych imprezach domowych, czy to biznesowych.

Do każdego zamówienia podchodzimy profesjonalnie. Staramy się jak najlepiej, aby nasza strona sklepu internetowego była przyjazna dla naszych klientów, aby to mogli znaleźć swoje ulubione trunki. W tym celu podzieliliśmy nasze produkty między innymi:
- na kraje, z których one pochodzą (z Francji, Włoch, Portugali, Hiszpani oraz z innych krajów) - zamów produkt, który zasmakował Tobie w innym kraju
- na kolory win (czerwone, białe oraz różowe) - świetne dla osób, które interesują tylko wybrane kolory win
- na wina według smaku - musujące, szampany, wytrawne, półwytrawne, słodkie oraz półsłodkie


Staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować swoją ofertę do Państwa potrzeb - z każdym klientem starannie omawiamy szczegóły dotyczące zamawianych towarów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi produktami, ofertami specjalnymi oraz obecnie przeprowadzanymi promocjami.