O nas - sklep z winami i alkoholami Katowice, Śląsk

 

Szklanka z butelką wina

Prowadzimy sklep internetowy oraz hurtownię win i alkoholi w Katowicach na Śląsku, zakupiony towar wysyłamy firmą kurierską na teren całej Polski. Nasz bogaty asortyment składa się głównie z win i alkoholi wybierany przez sporą ilośc klientów oferując niezapomniane wrażenia na różnych imprezach domowych, czy to biznesowych.

Do każdego zamówienia podchodzimy profesionalnie. Staramy się jak nalepiej, aby nasza strona sklepu internewowego była przyjazna dla naszych klentów, aby to mogli znaleść swoje ulubione trunki. W tym celu podzieliliśmy nasze produkty między innymi:
- na kraje, z których one pochodzą (z Francji, Włoch, Portugali, Hiszpani oraz z innych krajów) - zamów produkt, który zasmakował Tobie w innym kraju
- na kolory win (czerwone, białe oraz różowe) - świetne dla osób, które interesują tylko wybrane kolory win
- na wina według smaku - musujące, szampany, wytrawne, półwytrawne, słodkie oraz półsłodkie
- na alkohole mocne - wódki, whisky, gin, tequila, koniak, likier, rum, brandy, prezentówki

Proponujemy także odwiedzenie naszego Kącika konssera, w którym Państwo znajdziecie wina bądź też alkohole podlegające u nas degustacji.

Staramy się sprostać wymaganiom naszych klientów. Dokładamy wszelkich starań, aby dopasować swoją ofertę do Państwa potrzeb - z każdym klientem starannie omawiamy szczegóły dotyczące zamawianych towarów.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi nowymi prodkuktami, ofertami spejalymi oraz obecnie przeprowadzanymi promocjami.