Château Mouton Rothschild 2009 +

Château Mouton Rothschild 2009

5 104,93 zł z VAT

Nowy

60 sztuk

1–er Grand Cru Classé –AOC Pauillac – France. 

Jedno z najznamienitszych chateau w regionie Bordeaux. Położone w pobliżu Pauillac, zajmuje powierzchnię 76 hektarów i obsadzone jest w typowy dla tego miejsca sposób. 80 % Cabernet Sauvignon, 10 % Cabernet Franc, 8 % Merlot i 2 % Petit Verdot. 

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

płatność logo

Jedno z najznamienitszych chateau w regionie Bordeaux. Położone w pobliżu Pauillac, zajmuje powierzchnię 76 hektarów i obsadzone jest w typowy dla tego miejsca sposób. 80 % Cabernet Sauvignon, 10 % Cabernet Franc, 8 % Merlot i 2 % Petit Verdot. To chateau zostało obdarzone przez naturę wspaniałymi warunkami - nasłonecznienie stoków jest idealne, gleba jest wyjątkowo wysokiej jakości. W przygotowaniu wina Chateau Mouton Rothschild nie pojawia się przypadek - wszystkie etapy wzrostu winorośli, gron, a następnie cała produkcja są bacznie obserwowane.
Pełne o niewiarygodnej klasie i stylu. Aromat czarnych owoców: jeżyn i borówek. Bogata konsystencja, okrągłe i słodkawe taniny. Można także wyczuć paloną kawę i dębowy aromat z odrobiną dymu. Doskonale komponuje się z wykwintnymi potrawami z jagnięciny i sarniny a także z truflami. 

Pojemność0,75 L
Smakwytrawny
Kolorczerwony