New Wino Oceanus Reserva Red 14 % +

Wino Oceanus Reserva Red 14 %

46,99 zł z VAT

Nowy

Wino Głęboka Czerwień to prawdziwe mistrzostwo w dziedzinie winiarstwa, które zachwyca zmysły i podbija serca miłośników wina na całym świecie. Jego głęboka czerwień wprowadza w atmosferę pełną tajemniczości i elegancji już na pierwszy rzut oka.

Więcej szczegółów

Dodaj do listy życzeń

płatność logo

Delikatne aromaty fiołków, które przenikają przez nozdrza, łączą się z intensywnymi nutami czerwonych owoców, tworząc bukiet zapachowy pełen subtelności i wyrafinowania. W tle unosi się delikatna woń drewna, która dodaje głębi i charakteru temu wyjątkowemu trunkowi.

W ustach to wino prezentuje się w pełnej krasie – bogate, aksamitne i zrównoważone. Kwasowość jest doskonale wyważona, nadając trunkowi świeżości i harmonii, podczas gdy gładkie taniny otulają podniebienie, sprawiając, że każdy łyk jest prawdziwą przyjemnością.

Długie i strukturalne wykończenie to prawdziwa wisienka na szczycie tego doświadczenia smakowego, pozostawiając niezapomniane wrażenie na podniebieniu.

Rekomendujemy podawać to wyjątkowe wino w temperaturze 16-18°C, aby móc w pełni docenić jego bogactwo smakowe i aromatyczne.

Pojemność0,75 L
Smakwytrawny
Kolorczerwony