Wina węgierskie

Wina z Węgier większości smakoszom kojarzą się jedynie z Tokajem – białym winem wytwarzanym z podsuszonych winogron. Nie jest to jednak jedyny trunek, jaki warto poznać w tym kraju – dzięki naszej hurtowni online możesz zasmakować innych, równie ciekawych trunków już po kilku dniach od złożenia zamówienia. 
Węgierskie wina znajdujące się w naszej ofercie zachwycają lekkim, lecz głębokim smakiem i nietuzinkowymi aromatami. Do najmniej oczywistych należy zdecydowanie propozycja o wdzięcznej nazwie Bognar Bor Cabernet Franc, która posiada wyczuwalny smak ciemnych jagód i mocną nutę wyrazistej wanilii. To zdecydowanie jedno z najodważniejszych win, jakie posiadamy w swojej ofercie.
Entuzjastom delikatnych alkoholi polecamy białe półsłodkie wino Flora Cuvee o intensywnych aromatach muszkatu i miodu. Podobne propozycje znajdziesz w naszej ofercie win węgierskich, które znane są z doskonałych szczepów: Rkatsiteli i Saperavi.
Dla fanów tradycji polecamy wyjątkowego Tokaja z Węgier, który dzięki miodowym aromatom i dojrzewaniu w dębowych beczkach nabiera doskonałej równowagi między głęboką słodyczą, a cierpką kwasowością. 

  • Kolor słomkowo żółty z zielonymi refleksami. Intensywne aromaty muszkatu w nosie z nutami brzoskwini i miodu. Dojrzałe owoce miąższu białego w smaku z morelami i dojrzałymi mandarynkami. W posmaku lekko ziołowe.

    19,93 zł 22,14 zł
    Reduced price!
    Na magazynie
Wyświetlono 1 - 1 z 1 produktu