Wina chińskie

Wina chińskie zyskują coraz większą popularność dzięki oryginalnym aromatom. Świeżość i orzeźwienie, jakie dają, sprawdza się doskonale w połączeniu z grillowanymi potrawami, owocami morza i deserami. W naszej ofercie znajdą Państwo najpopularniejsze odmiany z chińskich upraw, których smak i aromat wzmocniono nutą kwiatową, cytrusową, korzenną lub waniliową. Oferujemy najsłynniejsze czerwone, różowe i białe wina z Chin, w tym Helan Mountain, Cabernet Sauvignon czy Moser XV Rose.

 • Italian Riesling posiada moc zapachów świeżych kwiatów i wiosennej łąki. Cytrusowe elementy podkreślają świeżość i zrównoważoną elegancję.

  55,35 zł
  Na magazynie
 • Wino różowe z regionu Ningxia ma bardzo delikatny kolor – przypomina styl win prowansalskich z ich świeżością i ponętnym nowoczesnym stylem. Połączenie szczepów: Cabernet Sauvignon zapewnia świeży owocowy charakter i korzenność, Merlot zapewnia równowagę, delikatność i kompleksowość.

  55,35 zł
  Na magazynie
 • Piękny, błyszczący ciemno-czerwony kolor. Wspaniałe aromaty wanilii, czekolady i zapachów korzennych. Zaskakująco jedwabiste w ustach, bogate i miękkie, a jednoczenie pełne z długim, eleganckim wykończeniem. Klasyczny charakter Cabernet Sauvignon ukazujący świeżość i krągłość jednocześnie.

  55,35 zł
  Na magazynie
Wyświetlono 1 - 3 z 3 produktów