Wina z Ukrainy

Wina z Ukrainy wyróżniają się ogromną dbałością o końcowy efekt wizualny, a także niepowtarzalne walory smakowe zamknięte w oryginalnych, szklanych butelkach. Historia ukraińskich winiarni może zaskoczyć wielu smakoszy albowiem ich winnice zbierają swoje doświadczenie od wielu lat – tradycje wielu fachowców przekazywane są z pokolenia na pokolenie, dzięki czemu ukraińskie wina znacząco wyróżniają się na mapie europejskich trunków.
Aktualnie jesteśmy w stanie zaproponować w naszym sklepie z winami online dwa niesztampowe alkohole z Ukrainy – półsłodkie wino czerwone z lekką nutą granatu i malin o doskonale zbilansowanym smaku słodkości i cierpkości oraz półsłodkie wino białe z doskonale wyważonymi smakami cytrusów i ananasa z doskonałym, naturalnie słodkim zakończeniem.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszych alkoholi – w sprzedaży posiadamy także specjalne wina bezalkoholowe, koszerne oraz ekologiczne. Zapewniamy, że każdy znajdzie dla siebie idealną ofertę!

  • Półsłodkie wino o jasnosłomkowej barwie dopełnione bajecznymi nutami owocówcytrusowych, które nadają temu winu znakomity i świeży aromat. Na podniebieniuorzeźwiająca kwasowość cytryny oraz ananasa łączy się ze słodyczą, tworząc świetne, mocnoowocowe wino. To oszałamiające wino, zamknięte w niepowtarzalnej butelce, jestwytwarzane z najlepszych winogron...

    22,99 zł
    Na magazynie
  • Półsłodkie wino o bogatym czerwono-bordowym kolorze, wyróżnia się wyrafinowanymkwiatowym aromatem oraz lekkimi nutami owoców granatu i maliny. Swój subtelnyi charakterystyczny smak wino zawdzięcza doskonałemu zbalansowaniu oraz przyjemniesłodkawemu zakończeniu. To oszałamiające wino, zamknięte w niepowtarzalnej butelce, jestwytwarzane z najlepszych...

    22,99 zł
    Na magazynie
Wyświetlono 1 - 2 z 2 produktów