Wina z Austrii

Zwolennicy win z Austrii doskonale zdają sobie sprawę z tego, że jest to jeden z niewielu terenów Europy, z którego eksport win jest właściwie znikomy. Tym bardziej cieszymy się, że jesteśmy w stanie zaproponować Ci przekrój doskonałych austriackich win sprowadzanych bezpośrednio z zaufanych winiarni. Nie musimy zachęcać osób, które tych trunków próbowały – pozostałych zapewniamy, że austriackie wina wyróżniają się na tle innych nietypowymi odmianami, takim jak: Grüner Veltliner i Zweigelt.
Z radością informujemy, że w naszym asortymencie win online odnajdziesz alkohole z powyżej wymienionych szczepów – doskonały Singing Grüner Veltliner z jabłkową nutą i charakterystyczną dla tego szczepu pikantnością, nietypowy Sunny Grüner Veltliner będący połączeniem kilku szczepów o wyważonej ostrej i kremowej nucie oraz Forbidden Grüner o zauważalnie wyczuwalnym owocowym smaku opartym na aromatycznych winogronach i delikatnych nutach tropikalnych.

 • „Owocowe” jak się mówi w Austrii. Mocno owocowe wino z odrobiną cukru resztkowego daje wspaniałą równowagę świeżych, soczystych winogron i subtelnych nut tropikalnych.

  52,99 zł
  Na magazynie
 • Atrakcyjny owocowy bukiet ukazujący jabłkowe, brzoskwiniowe i cytrusowe aromaty wraz z typową dla szczepu Veltliner pikantnością i odrobiną pieprzu. Delikatna i soczysta paleta której towarzyszy odpowiednia kwasowość.

  58,99 zł
  Na magazynie
 • Grüner najlepiej oddaje aromaty kwiatowego niemieckiego Rieslinga, odświeżającego Sauvignon Blanc z Doliny Loary i rozkosznego Pinot Grigio z północnych Włoch, a to wszystko we wspaniałej harmonii. „Sunny Grüner Veltliner“ jest cudownie zrównoważone. Aromaty świeżych owoców są eleganckie w odbiorze. Pieprzne i ostre, kremowe wykończenie, pasuje do każdego...

  55,35 zł
  Na magazynie
Wyświetlono 1 - 3 z 3 produktów