Wina bezalkoholowe

Wina bezalkoholowe powstały z myślą o wszystkich, którzy z różnych powodów nie chcą albo nie mogą spożywać alkoholu, ale chcieliby cieszyć się bukietem smaków i aromatów wina. Technologia produkcji win pozbawionych alkoholu jest bardzo podobna, jak w przypadku win alkoholowych z tą różnicą, że po fermentacji są one poddawane dealkoholizacji. Powstałe w ten sposób wino bezalkoholowe zawiera śladowe ilości alkoholu lub nie zawiera go wcale, co sprawia, że może być spożywane przez kierowców, kobiety w ciąży czy osoby przyjmujące leki, których nie można łączyć z alkoholem.

Dlaczego warto pić wino bezalkoholowe?

Wina bezalkoholowe mają wszystkie zalety tradycyjnego wina, a brak obecności etanolu nie powoduje skutków, jakie niesie ze sobą spożywanie alkoholu. Podobnie, jak wina tradycyjne, wina bezalkoholowe zawierają wiele cennych, korzystnych dla zdrowia składników, które obniżają ryzyko chorób układu krwionośnego, poprawiają pracę mózgu i spowalniają procesy starzenia. Kolejną zaletą win pozbawionych alkoholu jest niska kaloryczność. Argument ten jest nieoceniony dla osób będących na diecie lub uprawiających sport.

W naszej ofercie znajdą Państwo wina bezalkoholowe w różnym stylu. W sprzedaży mamy m.in. bezalkoholowe wina białe, czerwone i różowe, a także wina musujące z całego świata. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem oraz zachęcamy do współpracy.

Wyświetlono 1 - 20 z 20 produktów