Wina z Polski

Cudze chwalicie, swego nie znacie? Nic z tych rzeczy! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą win z Polski o doskonałym, zbilansowanym smaku i aromacie. Cechują się niepowtarzalnymi kompozycjami i zestawieniami, dzięki których każdy znajdzie idealne wino dla siebie.
Wśród propozycji naszej hurtowni win znajdziesz wykwintne polskie wina, takie jak m.in.: Noole Blanc o intensywnym aromacie owoców tropikalnych połączonych z delikatnymi nutami płatków róży, Noole Rouge przepełnione bogactwem tanin i garbników oraz Riesling z Winnicy Zachowice o niepowtarzalnym aromacie brzoskwiń i miodu. Gwarantujemy, że każdy wybierze dla siebie idealną butelkę doskonałego trunku.

Polskie winiarnie zagwarantują Ci możliwość skosztowania doskonałych trunków wprost z estetycznych, szklanych butelek zakupionych u krajowych sprzedawców. Dbamy nie tylko o to, aby nasi Klienci mieli możliwość spróbować win z całego świata, ale także o to – aby wspierać lokalne winiarnie i umożliwiać im dalszy rozwój. 
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą win alkoholowych i bezalkoholowych z całego świata!

  • Flagowy kupaż odmian białych Winnicy Pałac Mierzęcin. Wyraźny aromat owoców tropikalnych oraz kwiatów róży. Delikatna kwasowość została zbalansowana naturalnym cukrem resztkowym co sprawiło, że wino to nadaje się do połączeń z daniami pałacowej kuchni wellness oraz idealnie współgra z lekkimi potrawami z ryb i drobiu.

    94,34 zł
    Na magazynie
  • Starannie wyselekcjonowane owoce odmian czerwonych przyczyniły się do powstania tego wyjątkowego kupażu, który urzeka swoją owocowością, rubinową barwą, bogactwem tanin i garbników. Nowatorskie połączenie dwóch naszych flagowych odmian, Rondo i Regent, weszło na stałe w skład win z Pałacu Mierzęcin.

    94,34 zł
    Na magazynie
Wyświetlono 1 - 2 z 2 produktów